Lagoon 42
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 42 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 12.80 m |
| Beam | 7.70 m |
| Engine | 2*30 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8 |
| WC/Shower |
99 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 42 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 12.80 m |
| Beam | 7.70 m |
| Engine | 2*30 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.