Lagoon 39
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 39 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 11.74 m |
| Beam | 6.80 m |
| Engine | 2*40 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
6 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 39 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 11.74 m |
| Beam | 6.80 m |
| Engine | 2*40 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.