Lagoon 380
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 380 |
| Production year | 2008 |
| Lenght | 11.55 m |
| Beam | 6.53 m |
| Engine | 2*30 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
9 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Lagoon 380 |
| Production year | 2008 |
| Lenght | 11.55 m |
| Beam | 6.53 m |
| Engine | 2*30 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.