Fountaine Pajot NEW 47
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Fountaine Pajot NEW 47 |
| Production year | 2017 |
| Lenght | 13.94 m |
| Beam | 7.70 m |
| Engine | 2×55 HP |
| Cabins | 5 |
| Berths (beds) | 10 |
| WC/Shower | 5 |
0 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Fountaine Pajot NEW 47 |
| Production year | 2017 |
| Lenght | 13.94 m |
| Beam | 7.70 m |
| Engine | 2×55 HP |
| Cabins | 5 |
| Berths (beds) | 10 |
| WC/Shower | 5 |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.