Fountaine Pajot NEW 47
Technische Infos
| Bootstyp | Katamaran |
|---|---|
| Yacht Model | Fountaine Pajot NEW 47 |
| Produktionsjahr | 2017 |
| Gesamtlänge | 13.94 m |
| Breite | 7.70 m |
| Motor | 2×55 HP |
| Kabinen | 5 |
| Liegeplätze | 10 |
| WC/Dusche | 5 |
0 Resultate gefunden
| Bootstyp | Katamaran |
|---|---|
| Yacht Model | Fountaine Pajot NEW 47 |
| Produktionsjahr | 2017 |
| Gesamtlänge | 13.94 m |
| Breite | 7.70 m |
| Motor | 2×55 HP |
| Kabinen | 5 |
| Liegeplätze | 10 |
| WC/Dusche | 5 |