Sun Odyssey 379
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Sun Odyssey 379 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 11.34 m |
| Beam | 3.76 m |
| Engine | 29 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Sun Odyssey 379 |
| Production year | 2013 |
| Lenght | 11.34 m |
| Beam | 3.76 m |
| Engine | 29 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 6+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.