Oceanis 38
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Oceanis 38 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 11.50 m |
| Beam | 3.99 m |
| Engine | 30 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 8 |
| WC/Shower |
34 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Oceanis 38 |
| Production year | 2016 |
| Lenght | 11.50 m |
| Beam | 3.99 m |
| Engine | 30 |
| Cabins | 3 |
| Berths (beds) | 8 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.