Hanse 445
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Hanse 445 |
| Production year | 2012 |
| Lenght | 13.52 m |
| Beam | 4.38 m |
| Engine | 55 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Hanse 445 |
| Production year | 2012 |
| Lenght | 13.52 m |
| Beam | 4.38 m |
| Engine | 55 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.