Bavaria 46 Cruiser
Technical info
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria 46 Cruiser |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 14.27 m |
| Beam | 4.35 m |
| Engine | 53 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
4 results found
| Yacht type | Sailing yacht |
|---|---|
| Yacht model | Bavaria 46 Cruiser |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 14.27 m |
| Beam | 4.35 m |
| Engine | 53 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.