Helia 44
Technical info
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Helia 44 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 13.30 m |
| Beam | 7.40 m |
| Engine | 2*40 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
0 results found
| Yacht type | Catamaran |
|---|---|
| Yacht model | Helia 44 |
| Production year | 2014 |
| Lenght | 13.30 m |
| Beam | 7.40 m |
| Engine | 2*40 |
| Cabins | 4 |
| Berths (beds) | 8+2 |
| WC/Shower |
We will receive you complete list of boats and send you inquiry.