Dufour 412 Grand Large
Technische Infos
| Bootstyp | Segelyacht |
|---|---|
| Yacht Model | Dufour 412 Grand Large |
| Produktionsjahr | 2016 |
| Gesamtlänge | 12.70 m |
| Breite | 4.20 m |
| Motor | 55 |
| Kabinen | 3 |
| Liegeplätze | 6+2 |
| WC/Dusche |
11 Resultate gefunden
| Bootstyp | Segelyacht |
|---|---|
| Yacht Model | Dufour 412 Grand Large |
| Produktionsjahr | 2016 |
| Gesamtlänge | 12.70 m |
| Breite | 4.20 m |
| Motor | 55 |
| Kabinen | 3 |
| Liegeplätze | 6+2 |
| WC/Dusche |