Fountaine Pajot New 40
Technische Infos
| Bootstyp | Katamaran |
|---|---|
| Yacht Model | Fountaine Pajot New 40 |
| Produktionsjahr | 2016 |
| Gesamtlänge | 11.73 m |
| Breite | 6.63 m |
| Motor | 2*30 |
| Kabinen | 4 |
| Liegeplätze | 8+2 |
| WC/Dusche |
0 Resultate gefunden
| Bootstyp | Katamaran |
|---|---|
| Yacht Model | Fountaine Pajot New 40 |
| Produktionsjahr | 2016 |
| Gesamtlänge | 11.73 m |
| Breite | 6.63 m |
| Motor | 2*30 |
| Kabinen | 4 |
| Liegeplätze | 8+2 |
| WC/Dusche |